To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Bunkrowiec.com.pl
forum bunkrowca i ludzi związanych z fortyfikacja fotografia i podróżami

Dla wszystkich - ------BUNKROWIEC------

goral - Czw Mar 23, 2006 8:12 pm

Heh nio wlasnie tak jak malas sie zachowuje jak widze jakies zelastwo hukajace i blyskajace ...a jak jakis kawalek betonu to nogi za pas i w las..;))
scheik69 - Pią Mar 24, 2006 12:54 am

Nooo... w tym momencie cały korpus czołgów niemieckich mi pod okiem jedzie. Hehe
volvo - Pią Mar 24, 2006 1:13 am

Schejk nie korpus czołgów tylko tak jest naprawde! Sam widziałem :D
Malasek - Pią Mar 24, 2006 1:30 am

No dobra, postanowiłem napisać kilka słów o Bunkrowcach. Otóż wszyscy chyba wiedzą, że Bunkrowcy to osoby, które są uosobieniem pacyfizmu – taka dzisiejsza, ugrzeczniona oczywiście, wersja ”dzieci kwiatów”. Wstręt do broni, mundurów i wszelkich militariów a fortyfikacji w szczególności jest wręcz wyróżnikiem tej grupy społecznej. Bunkrowcy stronią też od alkoholu i innych używek, życie seksualne rozpoczynają dopiero po zawarciu związku małżeńskiego, nie przeklinaja, są domatorami i unikają wyjazdowych, ”zakrapianych” imprez. Najbardziej powszechną rozrywką Bunkrowców jest uczestniczenie w dancingach, bankietach, a czasami Bunkrowców spotkać można nawet w dyskotekach. Ulubionymi gatunkami muzycznymi tej grupy społecznej są disco, techno i rap. Trzeba jeszcze zaznaczyć, że Bunkrowcy jako ludzie kulturalni i przykładni obywatele zawsze, z pełnym szacunkiem wyrażają się o władzy państwowej oraz o wszelkich służbach porządkowych.
To chyba tyle…

goral - Pią Mar 24, 2006 10:25 pm

Sama prawde kolega moj drogi malas napisal zgadzam sie znim w zupelnosci......;)) i popieram jego slowa..:))
pancerstonka - Sob Mar 25, 2006 8:32 am

Koledzy! Forum jajcarzy jest gdzie indziej! Poza tym wszystkim to szczera prawda!
ThaN - Sob Mar 25, 2006 10:38 am

popieram definicje Malaska
Anonymous - Sob Mar 25, 2006 11:31 am

Zapomniałes drogi kolego, że bunkrowcy w dniu swojego święta cała grupa ida do kościoła w Wysokiej.
Nie zapomnij o oazie na koniec wakacji.
:)

Malasek - Sob Mar 25, 2006 12:56 pm

Przecież napisąłem że
malasek napisał/a:
Trzeba jeszcze zaznaczyć, że Bunkrowcy jako ludzie kulturalni i przykładni obywatele

A to się rozumie samo przez się...

Mości - Sob Mar 25, 2006 1:08 pm

Wspomnijmy jeszcze o malowaniu jajek! A to w najbliższym czasie.... - cokolwiek to oznacza !! :D
Anonymous - Czw Mar 30, 2006 12:53 pm

co do opini Malaska jednym słowem bunkrowcy to idealni ludzie do LPR itp . he he he ......
skortzek - Nie Lis 16, 2008 3:39 pm

Byłem w woju,a bunkry to jest moje disco polo.

[ Dodano: Nie Lis 16, 2008 5:17 pm ]
[img][/img]

[ Dodano: Nie Lis 16, 2008 5:28 pm ]

Anonymous - Pią Paź 09, 2009 12:17 am

Mnie nie wzięli, znudziło się im. Hehe. Ciekawe kto na tym skorzystał. Taki dostęp do magazynów mundurków... eh....
Do woja bym poszedł gdyby było ochotnicze TYLKO. a tak jak mi coś narzucają to jakaś taka wewnętrzna samoobrona się załącza,

GRUNT to BUNT

Malasek - Pią Paź 09, 2009 8:45 am

Nio, teraz Maki masz tylko ochotnicze...
Anonymous - Sob Paź 10, 2009 1:04 am

Spadaj, teraz to mi się nie chce. A i emigrantów nie biorą...


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group