To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Bunkrowiec.com.pl
forum bunkrowca i ludzi związanych z fortyfikacja fotografia i podróżami

Dla wszystkich - czapeczka

scheik69 - Pią Sty 27, 2006 7:34 pm
Temat postu: czapeczka
Witam
Jako że posty nie na temat są usuwane z działu Gadżety, dlatego pisze dla wszystkich w "Dla wszystkich" o propozycji mojej. Mianowicie proponuje żeby do koszulek naklejek dołączyć czapeczke z daszkiem z logiem "głowa". Myśłe że to pomysł na który przyklasnie wielu :D Mogłaby być w szacie czarnej bądź moro (wole tą drugą opcje). Może ktoś jeszcze na jakis pomysł gadźetu wpadnie? No i co na ten pomysł święta trójca adminów :D ?
Pozdrawiam

Anonymous - Sob Sty 28, 2006 12:10 am

No nie zaskakujesz nas Jakubie, gdyz pomysł z czpkami jest równoczesnie opracowywanyz bluzami z kapturem, oraz z naszywkami na moro. Niestety wszystko wiąze się z kosztami produkcji i to np prz bluzach ałkiem dużymi.. Poiem tak na wszystko przyjdzie czas....
Nawet była opcja wydania 20 szalików dla bunkrowców... hehe
Pozdrawiam.

scheik69 - Sob Sty 28, 2006 2:17 am

Hehehe... szalikowcy-bunkrowcy - a to dobre :D Bluze to ja akurat wole moją ulubioną Leszka POznań:) Ale jesli chodzi o czapeczke to jestem za.
Domyślam się że jest to niemały koszt więc może najpierw zapisy na nią a potem zamówic...ale jak wspomniałęs Rafale na wszystko przyjdzie czas. Pozdrawiam

gallegher - Sob Mar 18, 2006 6:30 pm

Może najpierw kasa - później zamówienie, nie byłoby wtedy wałków z towarem który nie schodzi...

A co do szalików to lolowaty pomysł :D

FC FFOWB kontra KS Oderstellung :P


(BTW: hej hej Kolejorz!)

Anonymous - Sob Mar 18, 2006 6:46 pm

won mnie z kibolstwem z bunkrowca...
Anonymous - Sob Mar 18, 2006 8:21 pm

Em, czapki fajna opcja.
<tyle mam do powiedzenia, ponieważ jestem w stanie trzeźwiejącym ;p>

coras - Sob Mar 18, 2006 8:46 pm

Ja nie chce czapki, po czapce mam łupież :cry: Ale z bluzami to jest pomysł!!!
brendo - Nie Mar 19, 2006 12:52 am

Bluza ok, czapki nie ok bo w czapce głupio wyglądam - zresztą bez czapki też :)
scheik69 - Nie Mar 19, 2006 6:45 pm

Dalej uważam że to dobry pomysł.
Do łupieżu są szampony albo do dermatologa trzeba sie przejść, a do wyglądu innych nic mi do tego i innym raczej też
Pozdro

otyagh - Nie Lip 23, 2006 11:16 am

czapeczki Fajny pomysł. jak by się to udało to pisze się na jedną... (lub 2)
Anonymous - Nie Lip 23, 2006 3:24 pm

czapki i bluzy będą ale nie prędzej niż w październiku, poprostu nie damy rady wcześniej tego zrobić. W sierpniu będzie odpowiedni dział na bunkrowcu gdzie będą już gotowe projekty, tylko że tym razem będziemy robić bluzy i czapeczki na przedpłatę.
Pozdrawiam

volvo - Pon Lip 24, 2006 11:38 pm

Czapki to taki sobie pomysła......,ale kapelusz to juz całkiem , całkiem...


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group